Meistarklase ārā gatavošanā

Ķēde ir tik spēcīga, cik spēcīgs ir tās vājākais posms. Āra gatavošanas meistarklase ir lielisks veids, kā stiprināt visu ķēdi. Šo pasākumu Jūs varat iekļaut kā pieturas punktu starp ieplānotajām aktivitātēm, piemēram, laivu brauciens, kur apstāšanās punkts ir Mana meistarklase, kas ir arī pusdienu pauze, jo nekas tā nejauc komandas garu, kā tukši vēderi.

Es atradīšos Jūsu noteiktā vietā, sagaidīšu Jūs ar darba galdiem, pie kuriem sadaloties komandās Jums būs jāvienojas par maltīšu pagatavošanu. Vieni taisīs sāļo, citi ceps gaļu un te sakās spriedze. Vienoties, pagatavot ēdienu, sadarboties ar citam komandām, dalīties ar inventāru, uzservēt ēdienu, paēst, novākt lieko un doties tālāk. Manā pavadībā visi iemācās kā pareizi rīkoties ar produktiem un uguni, lai viss sanāktu lieliski.

Meistarklase arā gatavošanā

Ir brīži kad komanda ir jāsaliedē un nekas nejauc komanda garu kā tukšs vēders. Lai visiem tiktu pāri šim grūtajam darbam – pagatavot visiem gardu maltīti – būs jādarbojas komandā, būs jārīkojas ātri un attapīgi. Te sākas īsts komandas darbs, jo te nevar izgāzties. Ja kaut kas nesanāks, piedegs, izlīs vai kāds kaut ko pārsālīs, tad komanda paliks nepaēdusi. Tā ir spiedze, kas neliek atslābt visiem komandas biedriem. Protams, manā pavadībā visi iemācās kā pareizi rīkoties gan ar inventāru, produktiem un uguni, lai viss sanāktu lieliski.

Meistarklase ārā gatavošanā. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Meistarklase ārā gatavošanāconsecteturconsectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Close Menu
×

Cart