Viss cits

Tas var būt kaut kas netradicionāls un multifunkcionāls, galvenokārt lai saistīts ar dabu vai mežu. Formāts, kad daba ienāk pilsētā.

Bankets pilsētas industriālajos džungļos, delikateses biroja astotajā stāvā, jūras produkti un austeres uz Jūsu terases, pārsteiguma ballīte, vakariņas augstu kokos, saullēkta brokastis ezera vidū, steika grilēšanas meistarklase meža vidū, kāzu bankets privātmājas pagalmā, zviedru tipa svētku galds pie Jūsu pirts mājiņas un daudz kas cits, līdz kam sniedzas Jūsu fantāzija. Viss ēdiens tiks gatavots uz vietas, pasniegts svaigs un ar labāko no garšvielām – mīlestību.

Dabā robežas neeksistē, visu nosaka mūsu iztēle un iespējas!

VISS cits

Tas var būt kaut kas netradicionāls un multifunkcionāls, galvenokārt tomēr saistīts ar dabu un mežu. Tas varbūt arī bankets pilsētas džungļos ar dabas piesitienu, jeb formāts, kad daba ienāk pilsētā, kā arī var delikateses, jūras produktus, austeres un steika grilēšanas meistarklasi novadīt meža vidū. Tas var būt pārsteigums draugam, kad tiek ieturētas vakariņas augstu kokos, vai saullēkta brokastis ezera vidū. Dabā robežas neeksistē, visu nosaka mūsu iztēle un iespējas.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Viss cits dabā Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut LLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorperorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorperelit tellus, luctus nec ullamcorperLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorperLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper

Close Menu
×

Cart